Šiaulių miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga
Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba
Pakalnės g. 6A, Šiauliai, LT-76293
Tel. (8-41) 52 60 48
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.         Kodas: 195471366
 

 

     

2018-02-09 vyko Šiaulių miesto pedagoginės psichologinės tarnybos specialistų ir Šiaulių miesto mokyklų Vaiko gerovės komisijos narių susirinkimas.

  

 

         2016-2017 mokslo metais Šiaulių miesto pedagoginėje psichologinėje tarnyboje (toliau tarnyba) organizuotas diskusijų ciklas „Vaiko gerovės komisijos ir pedagoginės psichologinės tarnybos partnerystė, tenkinant vaiko specialiuosius ugdymosi poreikius“, kurio metu buvo aptariami ir nagrinėjami aktualūs klausimai, kylančios problemos susijusios su vaiko specialiųjų ugdymosi poreikių vertinimo tvarka bei pagalbos teikimu įstaigoje. Tarnybos specialistai, apibendrinę ir išanalizavę dalyvių išsakytas mintis, pateiktus pasiūlymus pakvietė mokyklų Vaiko gerovės komisijų narius (pirmininkus, švietimo pagalbos specialistus, komisijos) susipažinti su apibendrinančiomis išvadomis.

       Susirinkimo metu tarnybos specialistai pristatė pozityviąją patirtį ir kylančius sunkumus rengiant mokinio dokumentaciją, vertinant vaiko specialiuosius ugdymosi poreikius tarnyboje, ypatingas dėmesys skirtas vaikams, turintiems elgesio ir emocijų sunkumų/sutrikimų. Renginio metu bandyta išsamiai atsakyti į diskusijų metu iškeltus aktualiausius klausimus apie elgesio ir emocijų sunkumų/sutrikimų turinčių vaikų vertinimo tvarką tarnyboje, specialiųjų ugdymosi poreikių vaikų dokumentacijos perdavimą iš ikimokyklinės ugdymo įstaigos į mokyklą, socialinio pedagogo, psichologo įsitraukimą į specialiųjų ugdymosi poreikių vertinimą mokykloje bei sistemingos pagalbos teikimo svarbą.

     Nuoširdžiai dėkojame Šiaulių m. Jovaro progimnazijos administracijai už bendradarbiavimą ir pagalbą organizuojant susirinkimą.

 

     

 

 Vykdomos programos:

Joomla templates by Joomlashine