Šiaulių miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga
Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba
Pakalnės g. 6A, Šiauliai, LT-76293
Tel. (8-41) 52 60 48
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.         Kodas: 195471366 
     

PPT ikimokyklinės grupės logopedų ir

 

ikimokyklinių įstaigų logopedų metodinio būrelio Tarybos pasitarimas.

   

         PPT, tęsdama darnų bendradarbiavimą su ikimokyklinių įstaigų logopedų metodiniu būreliu, š. m. rugsėjo 18 d. pasikvietė į pasitarimą Tarybos narius.

 

         PPT Direktorė pristatė Tarnybos ikimokyklinės grupės specialistų komandos parengtą ir įstaigoms pateiktą renginių planą: projektines veiklas, mokymus, paskaitas ir konsultacijas tėvams, pedagogams, logopedams. Stiprindama įstaigų bendruomenes, Tarnyba siūlo Vaiko gerovės komisijos komandoms kelių susitikimų ciklus apie VGK atsakomybes, galimybes ir veiksmus.

 

         Metodinio būrelio pirmininkė pasidžiaugė aktyvia ir organizuota Tarybos veikla, pristatė renginių gaires šiems mokslo metams. Logopedai diskutavo rūpimais klausimais apie darbo organizavimą įstaigose, vaikų kalbos vertinimą. Aktuali problema – patogi specialistams ir aiški tėvams Pagalbos vaikui plano forma, esant skirtingiems kalbėjimo, kalbos ar komunikacijos sutrikimams. Susitikimo metu nuspręsta ikimokyklinių įstaigų logopedų metodinio būrelio mikrorajonų grupių pasitarimuose diskutuoti, siūlyti ir parengti rekomendacinio pobūdžio Pagalbos vaikui plano formą.

  
     

 Vykdomos programos:

Joomla templates by Joomlashine