Šiaulių miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga
Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba
Pakalnės g. 6A, Šiauliai, LT-76293
Tel. (8-41) 52 60 48
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.         Kodas: 195471366 
PPT   

 2014-12-16 įvykusios RESPUBLIKINĖS KONFERENCIJOS „Mokinių įtraukimas į saugios aplinkos kūrimą mokykloje, organizuotos Šiaulių m. pedagoginės psichologinė tarnybos ir Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos akimirkos. Išsamiau su informacija kviečiame susipažinti "Skaityti daugiau" priede.

          2014-12-16 Šiaulių Simono Daukanto gimnazijoje įvyko RESPUBLIKINĖ KONFERENCIJA „Mokinių įtraukimas į saugios aplinkos kūrimą mokykloje“, kurios tikslas buvo pasidalinti Šiaulių Simono Daukanto gimnazijos ir Šiaulių miesto pedagoginės psichologinės tarnybos unikalia patirtimi, įtraukiant mokinius savanorius į saugios mokyklos kūrimą.

         Konferencijoje dalyvavo ir pranešimus skaitė socialiniai pedagogai, psichologai iš Šiaulių, Šiaulių rajono, Akmenės rajono, Klaipėdos, Kupiškio mokyklų. Savo patirtimi dalijosi ir gimnazijos savanoriai.

         Šiaulių miesto pedagoginės psichologinės tarnybos psichologės Alina Ubaitė-Erlickienė, Raimonda Skerytė-Naginskienė skaitė pranešimą „Grupiniai užsiėmimai – psichologinės pagalbos forma gimnazistams“, psichologė Audra Bardauskienė pristatė pranešimą „Psichologinės pagalbos organizavimas mokykloje – psichologo užsiėmimai mokytojams“. Psichologės dalinosi gerąja patirtimi vykdant bendrą S.Daukanto gimnazijos ir Šiaulių miesto pedagoginės psichologinės tarnybos projektą „Padėk draugui, kai jam reikia pagalbos“, akcentavo reikšmingus psichologinės pagalbos teikimo mokyklos bendruomenei aspektus bei džiaugėsi projekto veiklos rezultatais ir tęstinumu.

 

photo 3     photo 2
 photo 1    IMG 8401
IMG 8419 

 

 

 Vykdomos programos:

Joomla templates by Joomlashine