Šiaulių miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga
Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba
Pakalnės g. 6A, Šiauliai, LT-76293
Tel. (8-41) 52 60 48
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.         Kodas: 195471366 
PPT-1   

Mokymų ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojo padėjėjams apžvalga

            2021 m. kovo – balandžio mėn. Šiaulių PPT specialistai organizavo nuotolinius mokymus ikimokyklinio ugdymo įstaigų mokytojo padėjėjams. Šešių susitikimų metu aptarėme ir diskutavomeapie mokytojo padėjėjo funkcijas, specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių vaikų charakteristikas, įgalinantį mokytojo padėjėjo bendravimą ir bendradarbiavimą su vaiku ir jo artimąja aplinka, vaikų emocijų atpažinimą bei probleminio elgesio valdymą.

 

Labai džiaugiamės, kad ikimokyklinių įstaigų mokytojo padėjėjai aktyviai dalyvavo visuose susitikimuose, diskutavo darbo grupėse, kruopščiai atliko praktines užduotis. Esame įsitikinę, kad mokymų metuįgyta patirtis bus naudinga ne tik klausytojams, bet ir PPT specialistams.

Mokytojo padėjėjai savo nuomonę apie mokymus išsakė užpildydami anketą. 55 proc. respondentų mokymų turinį įvertino kaip naudingą, 45 proc. – kaip labai naudingą. 70 proc. atsakiusiųjų nurodė, kad naudingiausia ir įdomiausia buvo konkrečių atvejų, pavyzdžių analizė. „Gavau informacijos, kuri man tikrai naudinga. Mokymai patiko, nes buvo ne teorijos klausymas, bet patarimai, analizavimas, bendravimas ir pasidalijimas patirtimi. Ačiū Jums.“ „Tikrai buvo įdomu ne tik klausyti mokymų, bet ir išklausyti kitų padėjėjų istorijų, tikrai buvo verta dalyvauti, dar kartą dėkoju.“ „Norėtųsi daugiau tokiu vertingų žinių gauti.“  70 proc. atsakiusiųjų nurodė, kad tikrai dalyvautų savitarpio pagalbos grupėje, jei PPT ją organizuotų.

Dėkojame dalyviams už įvertinimą ir tikimės tolesnio glaudaus bendradarbiavimo.

Sypsen

Joomla templates by Joomlashine