Šiaulių miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga
Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba
Pakalnės g. 6A, Šiauliai, LT-76293
Tel. (8-41) 52 60 48
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.         Kodas: 195471366
 

 

              2017-01-12 Šiaulių miesto pedagoginėje psichologinėje tarnyboje vyko ikimokyklinės grupės specialistų ir Šiaulių miesto ikimokyklinio ugdymo įstaigų logopedų metodinio būrelio tarybos apskrito stalo diskusija “Vaikų specialiųjų ugdymo(si) poreikių vertinimo ir pagalbos organizavimo gerinimas”.

 

         Šiaulių miesto pedagoginės psichologinės tarnybos ikimokyklinės grupės specialistai organizavo jau tradicine tapusią apskrito stalo diskusiją. Šį kartą kvietė kalbėtis apie tai, kaip Tarnyba galėtų stiprinti, įgalinti įstaigose veikiančias Vaiko gerovės komisijas.

         Logopedų metodinio būrelio taryba atkreipė dėmesį, kad įstaigose veikia komandos, kurios turi kompetencijos spręsti problemines situacijas. PPT organizuojami susitikimai, mokymai ir kitos edukacinės veiklos suteikia žinių, pastiprina auklėtojas, administracijos atstovus bei specialistus, sprendžiant įvairius su vaiko gerove susijusius klausimus.

         Diskusijoje dalyvavusi PPT socialinė pedagogė pristatė socialinių pedagogų funkcijas ir veiklas ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Socialiniai pedagogai aktyvūs VGK nariai, dirba su netinkamo elgesio vaikais, rengia mokymus įstaigų pedagogams, nuolat konsultuoja tėvus.

       Dalyviai svarstė su vaikų kalbos vertinimu, tėvų konsultavimu, dokumentacijos pildymu ir pateikimu PPT klausimus. Tarybos nariai pastebėjo, kad aktualiausia problema ikimokyklinio ugdymo įstaigose išlieka vaikų netinkamo elgesio įveikimas.

       PPT direktorė pristatė naujas bendradarbiavimo formas, mokymus, kuriuos siūlo

ikimokyklinio ugdymo įstaigoms: “Mokykla auklėtojams ir tėvams“, „Komandinio darbo organizavimo principai“, „Vaiko netinkamo elgesio keitimo planas“ ir kitus renginius.

        Dėkojame dalyviams už reikšmingas įžvalgas ir pasiūlymus.

 Vykdomos programos:

Joomla templates by Joomlashine