Šiaulių miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga
Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba
Pakalnės g. 6A, Šiauliai, LT-76293
Tel. (8-41) 52 60 48
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.         Kodas: 195471366 

Šiaulių miesto pedagoginės psichologinės tarnybos antikorupcinio elgesio kodeksas 

Šiaulių miesto pedagoginės psichologinės tarnybos dovanų politikos tvarkos aprašas

 

Informacijos apie pažeidimus teikimas vidiniu Šiaulių miesto pedagoginės psichologinės tarnybos kanalu

Šiaulių miesto pedagoginės psichologinės tarnybos vidiniu pranešimų apie pažeidimus teikimo kanalu apie pažeidimą gali pranešti bet kuris asmuo, kurį su tarnyba sieja ar siejo darbo santykiai arba sutartiniai santykiai (konsultavimo, rangos, stažuotės, praktikos, savanorystės ir pan.), taip pat kiti asmenys. 

Administruoti tarnybos vidinį informacijos apie pažeidimus teikimo kanalą (nagrinėti jais gautą informaciją apie pažeidimus, užtikrinti asmens, pateikusio informaciją apie pažeidimus, konfidencialumu) yra paskirta surdopedagogė metodininkė Jurgita Grigaliūnaitė, el. p Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Pakalnės g. 6a, Šiauliai.

Informaciją apie korupciją bei pastebėtus pažeidimus Šiaulių miesto pedagoginėje psichologinėje tarnyboje vidiniu pranešimų apie pažeidimus kanalu galima pateikti:

·       tiesiogiai atvykus į tarnybą oficialiomis darbo valandomis pas atsakingą asmenį adresu Pakalnės g. 6a, Šiauliai;

  ·       atsiųsti laisvos formos pranešimą paštu atsakingam asmeniui (Jurgitai Grigaliūnaitei) adresu Pakalnės g. 6a, 76293,Šiauliai. Siunčiant laisvos formos pranešimą, informacija turi būti teikiama vadovaujantis Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymu .

  ·       atsiųsti pranešimą elektroninio pašto adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. .

Apie korupciją taip pat galima pranešti:

 ·       el. paštu  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. siunčiant užpildytą Specialiųjų tyrimų tarnybos rekomenduojamą pranešimo apie korupcinio pobūdžio teisės pažeidimą formą; 

 ·       per Specialiųjų tyrimų tarnybos interneto svetainę stt.lt 

 ·       paskambinus Specialiųjų tyrimų tarnybai visą parą veikiančiu karštosios linijos telefonu Vilniuje (8 5) 266 33 33 (taip pat ir poilsio dienomis).

Pranešėjų apsaugą reglamentuojantys teisės aktai ir kita aktuali informacija:

Specialiųjų tyrimų tarnybos parengta atmintinė dėl pranešimo apie asmeniui žinomą korupcinio pobūdžio nusikalstamą veiką tvarkos

Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymas

Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2018 m. lapkričio 18 d. nutarimas Nr. 1133 „Dėl Lietuvos Respublikos pranešėjų apsaugos įstatymo įgyvendinimo“

 

2022–2024 METŲ KORUPCIJOS PREVENCIJOS PROGRAMA

2022-2024 METŲ KORUPCIJOS PREVENCIJOS PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO PRIEMONIŲ PLANAS 

2019–2021 METŲ KORUPCIJOS PREVENCIJOS PROGRAMA

2019-2021 METŲ KORUPCIJOS PREVENCIJOS PROGRAMOS ĮGYVENDINIMO PRIEMONIŲ PLANAS

 

 

 

Joomla templates by Joomlashine