Šiaulių miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga
Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba
Pakalnės g. 6A, Šiauliai, LT-76293
Tel. (8-41) 52 60 48
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.         Kodas: 195471366
 

 

     

2017-01-18  Šiaulių miesto pedagoginėje psichologinėje tarnyboje organizuotas tęstinis diskusijų ciklo “Vaiko gerovės komisijos ir pedagoginės psichologinės tarnybos partnerystė, tenkinant vaiko specialiuosius ugdymosi poreikius” susitikimas.

  

 

       Šį kartąpedagoginės psichologinės tarnybos specialistai į diskusiją “Vaiko gerovės komisijos ir pedagoginės psichologinės tarnybos partnerystė, tenkinant vaiko specialiuosius ugdymosi poreikius”pakvietė Šiaulių miesto Ragainės ir Medelyno progimnazijų bei Všį Šiaulių jėzuitų mokyklos Vaiko gerovės komisijų narius ( pirmininkus, švietimo pagalbos specialistus).

      Susitikimo metu daug diskutuota apie tėvų įtraukimą į vaiko specialiųjų ugdymosi poreikių vertinimo procesą. Dalyvavę švietimo pagalbos specialistai pabrėžė, kad tėvams pateikti informaciją apie vaikui kylančius ugdymosi sunkumus išties sudėtinga, todėl su tėvais nuolat bendraujama, sunkumai ir problemos aptariami kelių susitikimų metu. Mokyklų atstovai kalbėjo apie tarnybos specialistų pateikiamų rekomendacijų naudą, ugdant specialiųjų ugdymosi poreikių turinčius vaikus.

      Esame dėkingi dalyvavusių įstaigų atstovams už glaudų bendradarbiavimą ir pateiktus pasiūlymus.

 

     
     

 

 Vykdomos programos:

Joomla templates by Joomlashine