Šiaulių miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga
Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba
Pakalnės g. 6A, Šiauliai, LT-76293
Tel. (8-41) 52 60 48
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.         Kodas: 195471366
 

 

      

Mokyklų vaiko gerovės komisijų dėmesiui! Visas VGK komandas, pageidaujančias susipažinti su vaikų netinkamo elgesio įvertinimo ir įveikimo algoritmu, kviečiame registruotis į į 1,5 - 2 val. trukmės seminarą Šiaulių miesto PPT tel. (8-41) 52 60 48 arba 52 57 28. Algoritmą pristatyti atvyksime Jūsų įstaigą.

 

 

Mokyklų vaiko gerovės komisijų dėmesiui!

 

            Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba (toliau PPT), siekdama užtikrinti didesnį vaikų saugumą ugdymo įstaigose bei akcentuodama efektyvesnį vidinių išteklių panaudojimą, organizuojant pagalbą mokiniui, mokykloms ir ikimokyklinėms ugdymo įstaigoms parengė Vaikų netinkamo elgesio įvertinimo ir įveikimo algoritmą.  

 

            Sukurtas modelis dvejus metus buvo bandomas kai kuriose miesto mokyklose ir ikimokyklinio ugdymo įstaigose. Šiandien turime parengtą ir praktiškai išmėgintą vaikų netinkamo elgesio įvertinimo ir įveikimo algoritmą.

 

            Didelio susidomėjimo modelis sulaukė ne tik mūsų miesto ugdymo įstaigose, bet ir visoje respublikoje. Pristatyti vaikų netinkamo elgesio įvertinimo ir įveikimo algoritmą buvome kviečiami Kauno, Pakruojo, Vilniaus miestų bei rajonų pedagogams. PPT sukurtu modeliu susidomėjo ir Tęstinių studijų institutas įtraukdamas jį į mokymų pedagogams planą.

 

            Šiuo algoritmu norėtume pasidalinti su visomis miesto mokyklomis. Visas VGK komandas, pageidaujančias susipažinti su vaikų netinkamo elgesio įvertinimo ir įveikimo algoritmu, kviečiame registruotis į 1,5 - 2 val. trukmės seminarą Šiaulių miesto PPT tel. (8-41) 52 60 48 arba 52 57 28. Algoritmo pristatyti atvyksime į Jūsų įstaigą.

 

 Vykdomos programos:

Joomla templates by Joomlashine