Šiaulių miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga
Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba
Pakalnės g. 6A, Šiauliai, LT-76293
Tel. (8-41) 52 60 48
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.         Kodas: 195471366 
PPT-1     

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų dėmesiui! 

            Pedagoginė psichologinė tarnyba organizuoja ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogams seminarą „Vaikų netinkamas elgesys: kaip suprasti ir reaguoti“.

IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PEDAGOGŲ DĖMESIUI!

Pedagoginė psichologinė tarnyba (toliau - PPT) organizuoja seminarą „Vaikų netinkamas elgesys: kaip suprasti ir reaguoti“ pedagogams.

Viena dažniausiai pedagogų nurodomų įtraukiojo ugdymo problemų yra vaikų netinkamas elgesys. Dažnai į netinkamą vaiko elgesį laiku nesureaguojama, jo apraiškos toleruojamos tol, kol vaiko elgesys tampa nebepakeliamas. Neretai “imamasi priemonių” deramai neįvertinus situacijos, netinkamo elgesio priežasčių,  tik bendrais bruožais konstatavus netinkamą elgesį. Populiariausias  probleminio elgesio įveikimo  būdas yra probleminio elgesio slopinimas, kuris, neišmanant jo priežasčių, raiškos konteksto bei tinkamų įveikimo strategijų, yra neefektyvus ir trumpalaikis. Ieškoti netinkamo elgesio priežasčių ir kelių trukdo manymas, kad kaltas vaikas, kylantis pyktis ir atmetimas, „veidrodiškas“ sureagavimas į netinkamą vaiko elgesį. Dauguma mūsų tiki, kad kai vaikas netinkamai elgiasi, tai jis prašo dėmesio, kadangi geru elgesiu dėmesio jam gauti nepavyksta.  Dažniausiai tokioje situacijoje išsakomas patarimas „nekreipkit į tai dėmesio“. Tačiau netinkamas vaiko elgesys visų pirma praneša apie nepatenkinamus poreikius, todėl negalima nekreipti į tai dėmesio.

Seminaro metu pedagogai susipažins su R.Dreikurs netinkamo elgesio tikslais ir patobulins gebėjimą tinkamai sureaguoti į netinkamą vaiko elgesį.

Seminaras skirtas konkrečios ugdymo įstaigos pedagogams. 

Seminarą veda psichologė Olga Tropina.

Registruotis į seminarą  kviečiame el.paštu  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. . Seminaras vykdomos nuotoliniu būdu, laikas ir data derinami individualiai.

Joomla templates by Joomlashine