Šiaulių miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga
Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba
Pakalnės g. 6A, Šiauliai, LT-76293
Tel. (8-41) 52 60 48
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.         Kodas: 195471366 
PPT-1     

Ikimokyklinio ugdymo įstaigų pedagogų dėmesiui! 

          Pedagoginė psichologinė tarnyba organizuoja seminarą ikimokyklinio ugdymo pedagogams „Netinkamo elgesio korekcijos metodai“. 

IKIMOKYKLINIO UGDYMO ĮSTAIGŲ PEDAGOGŲ DĖMESIUI!

Pedagoginė psichologinė tarnyba (toliau - PPT) organizuoja seminarą „Netinkamo elgesio korekcijos metodai“

Įtraukusis ugdymas – kokybiškas ugdymas kiekvienam vaikui. Įtraukųjį ugdymą tikslinga sieti su personalizuotu kiekvieno vaiko ugdymu, atitinkančiu  kiekvieno vaiko ugdymosi galias ir poreikius. Viena dažniausiai pedagogų nurodomų įtraukiojo ugdymo problemų yra vaikų netinkamas elgesys. Pedagogai stokoja informacijos apie netinkamo elgesio korekcijos būdus ir galimybes. Norint sėkmingai spręsti problemą reikia, kad pedagogas gebėtų laiku reaguoti į vaiko netinkamą elgesį, žinotų kaip pasirinkti tinkamas elgesio įveikimo strategijas.

    

            Seminaro metu pedagogai susipažins su elgesio korekcijos metodų įvairove ir patobulins gebėjimą tinkamai juos pasirinkti.

Seminaras skirtas konkrečios ikimokyklinio ugdymo įstaigos pedagogams. 

Seminarą veda PPT socialinė pedagogė Ligita Mickienė.

Registruotis į seminarą  kviečiame el.paštu  Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.  

Seminaras nemokamas, vykdomos nuotoliniu ir kontaktiniu būdu (atsižvelgiant į rekomendacijas COVID-19 valdymui), laikas ir data derinami individualiai.

Joomla templates by Joomlashine