Šiaulių miesto savivaldybės biudžetinė įstaiga
Šiaulių miesto pedagoginė psichologinė tarnyba
Pakalnės g. 6A, Šiauliai, LT-76293
Tel. (8-41) 52 60 48
Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.
Duomenys kaupiami ir saugomi Juridinių asmenų registre.         Kodas: 195471366 

            Atvejo analizė. Šiaulių miesto PPT specialistai organizuoja atvejo analizes:

       mokinių, patiriančių ugdymo(si) sunkumus. Kviečiame mokyklų specialistus (spec. pedagogus, logopedus) siūlyti probleminius ar sėkmės atvejus, siekiant aptarti švietimo pagalbos teikimo patirtį ir rezultatus. Aptarimai vyks nuotoliniu būdu „ZOOM“ platformoje iš anksto suderintu laiku.

Registruotis atvejo analizei galite el.pašto adresais: Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. , Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

       kviečiame mokyklų specialistus ir pedagogus pasitarti, analizuoti atvejus, susijusius su vaiko netinkamu elgesiu, emociniais ar bendravimo sunkumais. Atvejo analizėje dalyvauja 2-3 tarnybos specialistai, susitikimai vykdomi Zoom platformoje. Atvejo analizė gali būti anoniminė, kuomet įstaiga nepateikia mokinį identifikuojančių duomenų. Registruotis galite el.paštu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.    nurodant kontaktinį telefoną ir pateikiant užpildytą Atvejo analizės schemą (pridedama). Suprasdami, kad situacijos įveikimui reikalingi greiti ir konkretūs sprendimai, atvejo analizes organizuojame per 5-7 darbo dienas.

Joomla templates by Joomlashine